Розрізняють чотири основних класи установок:

 • 1 Міського типу малої потужності

  З тяговим зусиллям 3,8 тн. Довжина горизонтальної ділянки буріння – до 250 м, максимальна глибина проходження бура – 12 м, максимальний діаметр труби, що прокладається, – до 300 мм.. Призначення: для виконання робіт без розкриття ґрунту по: прокладці ліній зв’язку, у тому числі оптико-волоконних; прокладці нових і санації існуючих трубопроводів (що вийшли з ладу); ремонту діючих мереж водопроводу й каналізації у важкодоступних місцях міської забудови; проходження тунелів під дорожнім покриттям без зупинки руху всіх видів транспорту.

 • 2 Міські й середньо магістральні

  З тяговим зусиллям до 11 тн. Довжина горизонтальної ділянки буріння – до 500 м, максимальна глибина проходження бура – 15 м, максимальний діаметр труби, що прокладається, – до 500 мм. Призначення: прокладка міських продуктопроводів, відводів від магістральних трубопроводів, санація й ремонт промислових трубопроводів, прокладка ліній зв’язку, у тому числі, під дном малих рік, водойм, через заболочену місцевість і т.п.

 • 3 Магістральні середньої потужності

  З тяговим зусиллям більше 16 тн. Довжина горизонтальної ділянки буріння – до 500 м, максимальна глибина проходження бура – 16 м, максимальний діаметр труби, що прокладається, – 800-1000 мм. Призначення: прокладка магістральних продуктопроводів, у тому числі під дном більших рік, через болота, лісові масиви й т.п.

 • 4 Супер-магістральні

  З тяговим зусиллям – більше 30 тн. Довжина горизонтальної ділянки буріння – до 1500 м, максимальна глибина проходження бура – 50 м, максимальний діаметр труби, що прокладається, – до 1500 мм. Призначення:прокладка магістральних продуктопроводів, у тому числі під дном більших рік, типу Дніпро, великих природних і штучних водойм, великих лісових масивів і т.п.

ОБЩИЕ ВОПРОСЫ

Заполните необходимые поля в приведенной ниже форме и нажмите кнопку "Отправить". Мы свяжемся с вами удобным для вас способом, в удобное для вас время.

* Поля, обязательные для заполнения