ООО “Техмашекспорт”  створене як спеціалізоване підприємство по прокладанню підземних інженерних комунікацій різноманітного призначення діаметрами від 40 – 1420мм без зовнішньої екскавації ґрунту із застосуванням технології та обладнання горизонтального направленого буріння (ГНБ). На сьогоднішній день підприємство має серйозний парк бурових установок, що дозволяє виконувати роботи будь-якої категорії складності й прокладати практично будь-які підземні комунікації на довжину дозволену даною технологією.

Підприємство укомплектоване кваліфікованим персоналом, що має значний досвід робіт у Компанії “Техмашекспорт”, (Україна, м. Київ) і попереднє стажування в ТОВ “СП ВІС-МОС” (Росія, м. Ульянівськ) для виконання особливо складних робіт. Протягом багатьох років успішної роботи наші фахівці якісно виконують найскладніші завдання, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного об’єкта, з огляду на всі умови.

Підприємство має ліцензію на будівельну діяльність від 29.06.2017

Наші комплекси

STRAIGHTLINE 2020

з тяговим зусиллям 3,5 тонни

TULSA TRENCHLESS TR-40

з тяговим зусиллям 9,8 тонн

TULSA RIG IRON HDR-160

з тяговим зусиллям 80 тонн

Якщо виникає потреба, підприємство має можливість залучати мобільні комплекси ГНБ із технічними характеристиками до 450 тонн.

Всі комплекси

Географія виконаних робіт

Географія виконаних нами робіт охоплює практично всю територію України від Криму до Чернігівської області, від Луганська до складних переходів у Закарпатській області.

З 2003 року нами прокладено більше 30 км різних комунікацій: нафтопроводи, газопроводи, водопроводи, самопливну й напірну каналізацію, зв’язок в т.ч. у важких ґрунтах (Крим, Карпати).

Переглянути відео

  • переходи ВОЛС у м. Києві під р. Дніпро й р. Десенка із прокладанням футляру ?160мм і затягування в нього чотирьох трубок Ø40мм довжиною 870 і 850м на глибині 37м (17м під дном ріки); замовник ВАТ «Укртелеком»
  • переходи газопроводу Ø426мм під р. Случ довжиною 422м і під р. Горинь довжиною 301 м на глибинах 9 - 15м; замовник - ГП «Львівтрансгаз»
  • перехід нафтопроводу Ø530 мм під м. Дністер довжиною 477м на глибині 21м; замовник - філія "МН "Дружба" ВАТ "Укртранснафта"

ОБЩИЕ ВОПРОСЫ

Заполните необходимые поля в приведенной ниже форме и нажмите кнопку "Отправить". Мы свяжемся с вами удобным для вас способом, в удобное для вас время.

* Поля, обязательные для заполнения